Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Żukowska: Tempo reformy edukacji zabójcze

dodano 2017-05-18 09:05 w kategorii: Informacje

- Reforma edukacji nie dotyczy tylko i wyłącznie kwestii likwidacji gimnazjów, to są też podstawy programowe; to są zmiany w liczbie nauczanych przedmiotów, więcej historii, mniej przedmiotów ścisłych. Jest również tempo tych zmian, które jest zabójcze – powiedziała Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD w programie „Rozmowa Polityczna”.

- Jestem mamą, moja córka miała iść teraz do gimnazjum, ale nie pójdzie ponieważ gimnazja zostały zlikwidowane, a przez szereg miesięcy nikt nam nie był wstanie powiedzieć, jak to będzie wyglądało - podkreśliła Żukowska. - To budzi niepokój, to jest nieprzyjazne i pozbawione szacunku – dodała. 

Oglądaj całą rozmowę z Anną-Marią Żukowską, która rozpoczyna się w 14 minucie programu, kliknij tu.Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  godzinę temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  4 godziny temu

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  4 godziny temu

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.